kask bhp

Kask bhp obowiązkowym elementem wyposażenia pracowników fizycznych

Kask ochronny pełni bardzo ważną rolę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest on niezastąpionym akcesorium w branży budowlanej, robotach drogowych oraz wielu innych zawodach. Nowoczesne modele umożliwiają całkowite dopasowanie kasku do głowy danego użytkownika. Tego typu produkt wykazuje odporność na uszkodzenia boczne oraz czołowe. Występuje on w wielu wariantach kolorystycznych i modelowych. Każdy kolor jest przypisany do różnych funkcji pracowników.

Kask ochronny, który spełnia normę EN 397

Kask bhp jest zaprojektowany z wysokiej jakości polietylenu o wysokiej gęstości. Wyróżnia go duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, pękanie, rozrywanie oraz zarysowania. Zapewnia on komfort użytkowania w każdych warunkach. Wysokiej jakości produkt spełnia normę europejską EN 397, co świadczy o jego dobrych walorach użytkowych. Produkt wyposażony jest w funkcjonalne zapięcie pod brodą, z którego pomocą można wygodnie umiejscowić kask na głowie.

Nakrycia głowy, które zapewniają idealną ochronę przed uszkodzeniem ciała

Profesjonalne nakrycia głowy oferowane są w nowoczesnych modelach z daszkiem. Chronią one nie tylko głowę przed uszkodzeniem, ale również przed promieniami słonecznymi. Można je w łatwy sposób dopasować do głowy wygodnym pokrętłem. Pasek podbródkowy znajdujący się w komplecie nie uwiera i nie przeszkadza w wykonywaniu zadań. Profesjonalne nakrycia głowy są spotykane:

  • na placach budowy,
  • mostach,
  • w robotach drogowych,
  • na rusztowaniach,
  • w podziemnych wykopaliskach,
  • w stoczniach.