Kraków - 2 największe miasto Polski

Dlaczego warto mieszkać w Krakowie?

Osoby planujące zakup nieruchomości bardzo często zastanawiają się nad Krakowem. Jakie są zalety mieszkania w stolicy województwa małopolskiego? Czy warto zdecydować się na nieruchomość w stanie deweloperskim?

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkania w Krakowie na Ruczaju?

Ogromnym atutem jest przede wszystkim ogromna oferta mieszkaniowa. Firmy deweloperskie z roku na rok wychodzą naprzeciw coraz bardziej rosnącym wymaganiom klientów. W rezultacie powstają mieszkania charakteryzujące się bardzo wysokim standardem, jak na przykład popularna inwestycja Lokum Siesta zlokalizowana w Krakowie na Ruczaju. Mieszkania wchodzące w jej skład dostosowane są również do potrzeb młodego pokolenia.

Koniecznie należy zaznaczyć, że powstające nowe osiedla na Ruczaju przyciągają inwestorów nie tylko licznymi udogodnieniami, ale również świetnym skomunikowaniem z centrum miasta. Propozycji mieszkaniowych jest tak dużo, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie idealne miejsce dla siebie. 

Dlaczego świetnym rozwiązaniem są mieszkania w stanie deweloperskim?

Do atutów mieszkań od dewelopera należy zaliczyć przede wszystkim ogromne możliwości aranżacyjne. Inwestor może zatem zaprojektować mieszkanie idealnie do swojego indywidualnego stylu. Koniecznie należy zaznaczyć, ze mieszkania deweloperskie są przestrzenią, którą można bez problemu zagospodarować w taki sposób, by w pełni się z nią identyfikować. 

Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest bardzo szeroki wybór mieszkań. Ponadto inwestorzy obecnie gwarantują przyszłym mieszkańcom takie udogodnienia, jak place zabaw, parking czy tereny sprzyjające rekreacji. Warto również wiedzieć, że zakup mieszkania od dewelopera nie wymaga opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych.