budownictwo we wrocławiu

Nowe budownictwo we Wrocławiu

Jedną z najpopularniejszych dzielnic we Wrocławiu, nadal pozostają Krzyki. Młodzi ludzie wybierają je, ze względu na dobre położenie, a jednocześnie dobrą komunikację zarówno z centrum miasta, jak i trasą wylotową na Bielany Wrocławskie. Bliskość firm, a jednocześnie dobra infrastruktura sprawiają, że jest to jedna z lepszych dzielnic.

Ceny mieszkań we Wrocławiu

Ceny mieszkań we Wrocławiu pomimo prognoz ekspertów, przewidujących obniżenie ceny za metr kwadratowy nadal pozostają na tym samym poziomie. W czołówce poszukiwanych nieruchomości w dalszym ciągu utrzymają się mieszkania w Krzykach we Wrocławiu. Popularnością cieszą się zwłaszcza mieszkania 2 i 3 pokojowe, idealne dla młodych rodzin, ale też pod wynajem. Bliskość terenów zielonych, jak wspaniały Park Południowy, ale też bardzo dobra komunikacja miejska, sprawiają, że mieszkania te są bardzo wygodne zarówno dla rodzin, jak i młodych osób pragnących prowadzić bogate życie towarzyskie. Dobry i szybki dojazd na Bielany Wrocławskie sprawia, że wyjazd z Wrocławia zajmuje tylko chwilę.

Zabudowa mieszkalna na Krzykach

Mieszkania na wrocławskich Krzykach, to przede wszystkim nieruchomości w nowych, niskich blokach. Ich niewątpliwym atutem są również, tereny rekreacyjne jak place zabaw i zewnętrzne siłownie. Ponieważ nie jest to całkiem nowa dzielnica, mieszkańcy mają zapewnioną infrastrukturę to znaczy szkoły, przedszkola i żłobki oraz całą gamę sklepów oraz udogodnień Niewielka odległość do Arkad czy Renomy, a jednocześnie świetny dojazd na Bielany sprawiają, że mieszkania w Krzykach we Wrocławiu są jedną z bardziej atrakcyjnych lokalizacji.