globo lampy do salonu

Ekskluzywne lampy Globo ozdobą nowoczesnego wnętrza

Oświetlenie Globo wyróżnia się ładną stylistyką i gustownym wykonaniem. Z tego powodu może ono stanowić doskonałą ozdobę zarówno w klasycznym wnętrzu jak i w bardziej awangardowym. Przykuwa ono uwagę niebanalnym wzornictwem oraz porządną konstrukcją. W procesie produkcji stosowana jest wysokiej jakości stal, elementy drewna, aluminium oraz części porządnego plastiku. Całość odznacza się wyjątkową stylistyką.

Lampy Globo z wysoką klasą energetyczną

Lampy Globo wyróżniają się klasą energetyczną A, A+ oraz A++. Zatem są one energooszczędne, a przy okazji funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Dają ładne światło, które można dowolnie regulować. Wyposażone są w ściemniacz, który pozwoli dopasować jasność do własnych potrzeb i danego wnętrza. Wśród kolekcji lamp Globo wyróżniane są modele z: pilotem, włącznikiem, panelem dotykowym, głośnikiem, portem Bluetooth. Wyżej wymienione udogodnienia z całą pewnością sprostają nawet bardzo wymagającym użytkownikom. Niektóre lampy, mogą łączyć się z telefonem. Co ważne, za pomocą smartfona możliwe jest przełączanie kolorów na ścianie oraz suficie.

Nowoczesne, designerskie oświetlenie odporne na kurz

W oświetleniu Globo (zobacz tutaj), w wielu modelach stosowana jest ochrona IP20. Dzięki temu, oprawy są odporne na kurz i inne zanieczyszczenia. Modele, które montuje się na zewnątrz budynków, odznaczają się również właściwościami wodoodpornymi. Lampy występują w barwie światła ciepłej, zimnej bądź naturalnej. Oprawa, wykonana jest w klimacie: modnego antracytu, eleganckiego mosiądzu, imitacji drewna oraz złotego matu. Tego typu kolorystyka świetnie współgra ze stylem skandynawskim, który ostatnio wiedzie prym w trendach dekoratorskich. Wśród opraw wyróżniane są te o klasycznym wyglądzie oraz te w nowoczesnym stylu, zatem każdy dopasuje do siebie odpowiedni wariant.