Werniks metaliczny – ściany na połysk?

Czy jesteś miłośnikiem metalicznego wykończenia? Uważasz, że ściana werniks metaliczny to produkt, który pozytywnie wpływa na przemianę Twojego wnętrza? Nie da się ukryć, że farba w metalicznym kolorze jest bardzo oryginalnym rozwiązaniem, które w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością.

Gdzie kupić werniks?

Werniks metaliczny jest to bardzo dekoracyjna powłoka, która pozwala na uzyskanie fantastycznego efektu. Ten produkt z całą pewnością pozwoli Ci odświeżyć Twoje stare ściany. Farba może być mieszana z pigmentami lub werniksami o innych kolorach, takich jak na przykład: czerwony, szary, zielony, niebieski lub biały. W taki sposób można uzyskać zupełnie nowe efekty dekoracyjne, które zachwycą nawet najbardziej wymagające osoby. Produkt ma wiele zalet, między innymi takie, jak:

  • atrakcyjna cena,
  • szybkie schnięcie
  • doskonałe kolory.

Świetny produkt

Produkt może być stosowany na tynki, szpachle, beton, płyty gipsowo-kartonowe, powłoki wykonane specjalnymi tynkami lub tapety ścienne. Jak widać sposobów zastosowania jest naprawdę sporo, więc wiele osób może skorzystać z takiej metalicznej farby. Przed malowaniem, podłoże musi być czyste oraz stabilne. Jest to naprawdę bardzo ważne, aby usunąć cały brud i kurz, na przykład ze ściany. Werniks metaliczny (kliknij) można zarówno rozcieńczyć, jak i pozostawić bez zmian. Aczkolwiek warto pamiętać o tym, że przed użyciem trzeba produkt dokładnie wymieszać, w taki sposób, aby nie zawierał żadnych, uciążliwych gródek. Do mieszania nie używać szybkoobrotowych wiertarek, ponieważ w ten sposób można uszkodzić pigmenty, które znajdują się w farbie metalicznej. Jest to więc naprawdę bardzo ważne. Jeśli chcemy uzyskać elementy dekoracyjne, można zastosować podczas malowania różnego rodzaju gąbki lub szpachelki i zastosować różne techniki malowania ścian.