Jak wykończyć ścianę w biurze?

Biuro to miejsce, w którym spędzamy często więcej niż 1/3 dnia. Eleganckie i wysmakowane wnętrze pomaga w skupieniu, ale również ma dobry wpływ na klientów, którzy odwiedzają firmę. Jak zaaranżować biuro, by było eleganckie, a firma wzbudzała zaufanie?

Klasyczna elegancja

Elegancja i klasyka to niezaprzeczalne atuty drewna. Ciekawym pomysłem jest płytka betonowa stegu timber, która odwzorowuje naturalne drewno. Sęki oraz charakterystyczny chropowaty wygląd drewna został odwzorowany w najdrobniejszych szczegółach. Płytka stegu timber wygląda naturalnie – sprawdź: https://home100.pl/timber-stegu.

Dekoracja ściany płytka stegu timber sprawdzi się we wnętrzach klasycznych. Bardzo elegancko będzie wyglądała w kancelarii notarialnej, adwokackiej, czy biurze rachunkowym.

Panele 3 D

W biurach, w których panuje swobodniejsza atmosfera świetnie sprawdzą się nowoczesne panele 3 D. Dzięki niekonwencjonalnej formie, różnym kolorom oraz formatom pozwalają na stworzenie niebanalnego, nowoczesnego wnętrza. Biuro wykończone panelami 3 D będzie jedyne w swoim rodzaju.

Cegła

Cegła to kolejne rozwiązanie, które sprawdzi się w klasycznej przestrzeni. Ściana, na której jest cegła to rozwiązanie, które nigdy się nie zestarzeje. Zawsze będzie modne i eleganckie.

Cegła pięknie wygląda, gdy jest podświetlona w ciekawy sposób. Sprawdzi się tu zarówno oświetlenie punktowe, jak i liniowe. Elegancki obraz na ścianie, koniecznie w prostych ramach, dopełni eleganckiego wystroju biura.

Wystrój biura ma bardzo duże znaczenie dla pracowników, którzy spędzają w pracy dużo czasu, jak i dla klientów, którzy odwiedzają firmę. Warto przyłożyć się i zastanowić się nad eleganckim wykończeniem wnętrza.