apartamenty z ogrodem Lokum Villa Nova

Apartamenty dla wymagających

Aktualnie jest bardzo dobry czas na zakup swoich czterech kątów. Wielu klientów (tych bardziej wymagających) szuka jednak wyjątkowych apartamentów, usytuowanych w nowym budownictwie w doskonałych lokalizacjach. Takie mieszkania również kuszą ceną, metrażem oraz doskonałą atmosferą. Na co najczęściej decydują się klienci? Co warto wybrać? Zapraszam poniżej.

Apartamenty dla dużej rodziny

Nowe apartamenty z ogródkiem we Wrocławiu to miejsca stworzone przede wszystkim dla rodzin, które chcą czuć się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie. Kupując apartament wprost od dewelopera (z rynku pierwotnego) doskonale wiemy, co kupujemy. Znamy układ pomieszczeń, metraż, możemy już w czasie budowy decydować o pewnych elementach (takich jak. np. gniazdka) oraz znamy dokładnie lokalizację, plany przyszłościowe terenu, w którym osiedle powstało. Najczęściej takie mieszkania zbudowane są na zupełnie nowych osiedlach, w których zadbano o stworzenie w nich przedszkoli, sklepów a nawet aptek czy usług kosmetycznych. To idealne rozwiązanie dla ludzi młodych, którzy planują lub już posiadają rodzinę.

Mieszkanie z ogródkiem

Mieszkania z ogródkiem, powstały z kolei z myślą o tych, co pragną mieć wszystko w zasięgu swoich rąk. Takie mieszkania najczęściej znajdują się na malowniczych osiedlach, w których można skorzystać ze sklepików, kawiarni, szkół a nawet żłobków. Dodatkowym atutem jest mały, aczkolwiek pojemny ogródek. Jest to kilkunastometrowy teren na którym można umieścić meble ogrodowe, posiać trawę a nawet zadbać o kolorową roślinność i kwiaty. Takie rozwiązanie jest dobre dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób posiadających psy.